Aktualności
5.04.2018 - Dystrybutor marek Granchio i Vinzer z nową hurtownią internetową
Z początkiem kwietnia ruszyła nowa hurtownia internetowa głównego dystrybutora na terenie Polski marek Granchio i Vinzer. Klienci mogą zakupić produkty tych brandów na stronie domogost.pl lub za pośrednictwem strefy hurtu – eldarpoland.com.

Firma Eldar została założona w 2006 roku. Od początku działalności zajmowała się sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów kuchennych. W jej asortymencie są takie marki jak: Granchio, Vinzer, Domogost, Kesper, Alza, Orion, Bergner, Gipfel i wiele innych.
W 2018 roku firma zdecydowała się na otworzenie dwóch sklepów internetowych:
domogost.pl – przeznaczony dla klienta detalicznego oraz eldarpoland.com, działającego w formie hurtowni online.

- Zmiana wynika z chęci ciągłego udoskonalania oferty i spełnienia oczekiwań Klienta. Chcemy oferować produkty takie jak Granchio i Vinzer, czyli nowoczesne i nietuzinkowe, ale jednocześnie spoglądamy w stronę naszych korzeni i artykułów drewnianych. Sklep Domogost ma być połączeniem tradycji z nowoczesnością, a jego nazwa odnosi się do starosłowiańskiego imienia męskiego, które oznacza „w domu gościnny”. Liczymy na to, że nasz nowy sklep internetowy emanuje takową gościnnością. – mówi Katarzyna Sawicka, specjalista ds. marketingu w firmie Eldar.

Bardzo duża konkurencja sprawiła, że firma zdecydowała się na powiększenie asortymentu i współpracę z producentami renomowanych europejskich marek oraz zmianę formatu sprzedaży.

- Warunki na rynku dyktują potrzebę ciągłej zmiany i dostosowania oferty do rosnących wymagań Klientów. Rynek e-commerce rozwija się niezwykle dynamicznie. To dla nas impuls do wprowadzenia coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań i większego zautomatyzowania sprzedaży. – komentuje Sebastian Sawicki, właściciel firmy Eldar.

sklep i hurtownia internetowa


Domogost - hurtownia produktów dla Twojego domu
Wodociągowa 2
17-332 Milejczyce
więcej informacji - nr. tel. +48733888078
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! - dodano 23 grudnia 2015
Wszystkim naszym klientom oraz partnerom handlowym życzymy wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w roku 2016.

Bądźmy w tym czasie spokojni i cieszmy się szczęściem, jakie dają nam nasze rodziny, tak abyśmy pełni sił i wigoru mogli zacząć spełniać nasze marzenia przez cały następny rok!

Życzą Państwu pracownicy firmy Vinzer.

Targi w Zakopanem w dniach 23-25 września. Zapraszamy! - 15 września 2015
Zapraszamy wszystkie firmy współpracujące z nami lub zainteresowane współpracą w przyszłości, do odwiedzenia naszego stoiska na targach branżowych VITREL – JESIEŃ 2015, które odbędą się w Zakopanem w hotelu Merkury (ul. Szymaszkowa, 34-500 Zakopane)

Znajdziecie nas Państwo przy stoisku nr 111. Będzie to doskonała okazja, żeby chwilę porozmawiać, a także zobaczyć nowości w naszej ofercie. Serdecznie polecamy wykorzystać taką wizytę w Zakopanem równeż na chwilę odpoczynku, aby odetchnąć i nabrać sił przed pełnym pracy okresem przedświątecznym!

Stoisko czynne będzie w dniach:
23.09(środa) w godz. 9–18.00
24.09 (czwartek) w godz. 9–18.00
25.09 (piątek) w godz. 9-16.00

Targi w Serocku w dniach 18-19 maja. Zapraszamy! - 5 maja 2015
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach branżowych VITREL – WIOSNA 2015, które odbędą się w Serocku k. Warszawy, w Hotelu NARVIL(ul. Czesława Miłosza 14 A, 05-140 Serock)

Znajdziecie nas Państwo w sali głównej AMAZONKA przy stoisku nr 30. Będzie to doskonała okazja, żeby chwilę porozmawiać, a także zobaczyć nowości w naszej ofercie.
Stoisko czynne będzie w dniach:
19 maja (wtorek) w godz. 9–18.00
20 maja (środa) w godz. 9–16.00


wstęp bezpłatny
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! - 18 grudnia 2014
Wszystkim naszym klientom oraz partnerom handlowym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w 2015 roku! Wesołych świat!

Informacja dla partnerów handlowych:

Pragniemy poinformować, że w dniach 24.12.2014 - 5.01.2015 biuro wysyłkowe będzie nieczynne i sprzedaż nie będzie prowadzona.
Zapraszamy do składania zamówień w nowym roku!


Warszawski Jarmark Świąteczny! - 3 grudnia 2014
Z przyjemnością informujemy, że produkty marki Vinzer będą dostępne na Warszawskim Jarmarku Świątecznym. Rozpocznie się on już 6 grudnia przy Stadionie Narodowym.

Jarmark będzie trwał przez pełen miesiąc. Więcej informacji o wydarzeniu mogą Państwo przeczytać na stronie organizatora.

Wszystkich mieszkańców Warszawy oraz odwiedzających stolicę zapraszamy serdecznie!

Start międzynarodowej akcji promocyjnej! Ceny do 50% w dół! - 1 sierpnia 2014

Z przyjemnością informujemy, że 1 sierpnia zaczynamy międzynarodową akcję promocyjną, która potrwa aż do 30 października (lub do wyczerpania zapasów). W ramach tej akcji kilkadziesiąt produktów jest przeceniona od 30 do nawet 50%!

Lista przecenionych produktów dostępna tutaj


Zapraszamy na zakupy! Artykuły Vinzer są dostępne w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych.
Targi w Serocku. Zapraszamy! - 1 maja 2014

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Szkła, ceramiki i artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz. To największe tego typu wydarzenie w tej branży w Polsce.

Edycja WIOSNA 2014 odbędzie się w SEROCKU k/Warszawy, w hotelu NARVIL, w dniach:
13 - 14 maja 2014 - dla firm handlowych i zwiedzających

Więcej na: http://www.vitrel.com.pl/


Dzień kobiet - konkurs i życzenia! - 8 marca 2014


Każdej Pani życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym rozdamy prezenty w postaci naszych produktów. Szczegóły na www.dzienkobiet.vinzer.net!
Święta! - 18 grudnia 2014


Informujemy, że pracujemy 21.12.2013 (sobota) oraz 23.12.2013 (poniedziałek) w godzinach 9-14.

Przerwa świąteczna podczas której nie prowadzimy sprzedaży trwa od 24.12.2013 do 5.01.2014.

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego roku życzy VINZER!

Vinzer na Targach w Zakopanem w dniach 18-19 września! - 22 sierpnia 2014
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (box 112, poziom zero) na Targach Szkła i Ceramiki, które odbędą się w Zakopanem w hotelu Mercure-Kasprowy, w dniach 18 i 19 września!

Będzie to doskonała okazja aby zapoznać się z naszą ofertą, nawiązać kontakt z przedstawicielami marki i porozmawiać o ewentualnej współpracy handlowej.

Zapraszamy!Vinzer znów w Polsce! - 15 lipca 2013
Z przyjemnością informujemy, że po kilkumiesięcznej nieobecności na polski rynek wraca marka Vinzer. Za problemy związane z kontaktem oraz dostępnością towaru serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy do kontaktowania się z nami i nawiązywania współpracy poprzez odpowiedni dział. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania!